طراحی و برنامه نویسی وب سایت

خانه طراحی و برنامه نویسی وب سایت

طراحی وب چیست؟

وب سایت مکانی برای نمایش و عرضه مجموعه افکار و ایده ها، عقاید، احساسات، محصولات و خدمات مالک آن بشکلی جهانی و به نوعی قابل دسترس برای کلیه کاربران وب است. امروزه با گسترش ارتباطات و روش های تبلیغاتی جدید، طراحی وب سایت استاندارد می تواند نقش یک رسانه قدرتمند و یا ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی با قابلیت های مختلف را ایفا نماید و در دسترس بودن آن در تمام جهان، وب سایت را به برترین رسانه ساخته شده تاکنون مبدل ساخته است. تولید و ارائه نرم افزارهای تحت وب ، پرتالهای سازمانی ، اتوماسیون های تحت وب ، اموزش تحت وب و … با استفاده از تکنولوژی ها و آخرین متد های روز دنیا با استفاده از زبانهای PHP, Jquery, HTML5 و بانک اطلاعاتی My SQL از خدمات برنامه نویسی اختصاصی ترنج تک می باشد. ما در ترنج تک حاصل می‌کنیم که سایت شما نه تنها دارای ظاهری جذاب و کاربرپسند است، بلکه از یک کدنویسی تمیز و دقیق هم برخوردار بوده و همه‌چیز با چند کلیک در دسترس کاربر می‌باشد.

اهمیت طراحی وب:

داشتن وب سایت مناسب، اطلاعات، خدمات و محصولات شما را در هر لحظه برای مشتریانتان قابل دسترس می نماید. وب سایت شما ابزاری قدرتمند جهت فروش و ارائه خدمات بیشتر است. وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتریان بالقوه دارد و با دیدن آن مشتریان احتمالی شما قطعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

مراحل طراحی وب:

برای سفارش طراحی وب سایت خود ابتدا نیاز به یک دامنه (نام وب سایت) و میزان فضای هاست کافی در وب جهت ذخیره اطلاعات مورد استفاده در وب سایت خود خواهید داشت. پس از تهیه دامنه و هاست مورد نیاز برای آغاز پروژه، مراحل طراحی وب سایت شما توسط ترنج تک آغاز خواهد شد. این مراحل شامل تعیین نیازهای احتمالی شما از وب سایت و نیز مشخص شدن تم گرافیک وب سایت شما خواهد بود.

برنامه نویسی تخصصی وب سایت:

برنامه نویس کامپیوتر، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد تا ایده های مشتری را به واقعیت تبدیل نماید. به بیان دیگر تلاش می کند تا آرزوها را به کدهای برنامه نویسی تبدیل کند.

ما در ترنج تک می توانیم در صورت نیاز وب سایت شما را به صورت کاملاً تخصصی و به زبان PHP از صفر تا ۱۰۰ پیاده سازی کنیم.

زمانی مشتریان ما احتیاج به طراحی و برنامه نویسی وب سایتی دارند که شامل امکانات و خواسته های خاصی است که نمی توان این نیاز ها و خواسته ها را بر روی یک CMS پیاده سازی کرد، در این زمان است که ما خواسته های شما را به صورت تخصصی و از صفر با زبان های PHP ، Jquery، HTML5 طراحی و برنامه نویسی می کنیم.